Hizmetlerimiz

Bakım Onarım

Masaüstü, notebook, yazıcı gibi ürünlerin ve bilgisayar bileşenlerinde oluşabilecek sorun ve sıkıntıların giderilmesi işlemidir.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri günümüzde yaygınlaşmış olup, ev, işyeri ve depo gibi yerlerin güvenlik ve kontrolü için kullanılmaktadır. Uzaktan ve mobil izleme, anlık görüntüyü kaydetme özelliği de kullanımı rahatlatmış ve yaygınlaştırmıştır.

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri ev, iş yeri ve depo gibi alanlarda hırsızlık, gasp, yangın ve doğal afetlerde sisteme belirtilen numaralara bilgi veren bir güvenlik sistemlerinin bir parçasıdır.

Yazılım

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı fikir alış verişin de bulunarak uygun yazılım önermekteyiz. Firmamız birçok sektöre yönelik yazılımı olan Vega Ticari Yazılım’ ın AFYONKARAHİSAR bölge bayisidir. Bunun yanında Aile Sağlığı Merkezlerinde kullanılan (NBYS AH) Uludağ Bilişim’ in ayrıca eczanelerde kullanılan Farmakom ve HavanSoft eczane yazılımlarının  AFYONKARAHİSAR bölge bayisidir. 

Ups Bakım Onarımı

Ups (Güç Kaynağı) bakımlarını, akü değişiminden elektronik kartların tamirini maliyet / performans kıyaslamasını müşteri onaylı yapmaktayız.

Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması; donanım ve yazılım sistemlerinizin yerinde düzenli bakımlarının yapılmasını, oluşabilecek sorunların önceden tespit edilip sorun oluşturmadan çözülmesini sağlar. Daha hızlı ve sorunsuz çalışabilmeniz için, yeniliklerden haberdar olmanızı ve sistemlerinizin güncel kalmasını sağlar.